Dotazy našich klientů

Na této stránce najdete odpovědi na otázky, na které se nás žadatelé o nebankovní úvěr ptají nejčastěji. Pokud zde odpověď na svou otázku nenajdete napište nám svůj dotaz pomocí formuláře. Rádi Vám na vše odpovíme.


Do jaké doby mi řeknete, zda úvěr získám?

IHNED. Hned při prvním telefonátu Vám seriózně sdělíme, zda je Váš případ realizovatelný nebo ne. K tomuto nám budou stačit pouze základních informací o Vás a nemovitosti, kterou budete ručit.

Mohu u Vás mimořádně splácet?

Ano. Naprosto kdykoliv si můžete na Váš úvěrový účet vložit jakoukoli částku navíc, aniž by Vás to stálo jakékoli poplatky. Cokoliv pošlete nad minimální splátku se Vám úročí 3 % p.a. Tím si můžete vytvořit rezervu nebo úvěr předčasně doplatit.

Budu muset něco platit, když mi úvěr nebude vyřízen?

Neplatíte nám ani korunu! Pokud se nepodaří pro Vás nebankovní úvěr úspěšně zrealizovat, nebudete platit žádné poplatky, ani náklady, které již byly se zajišťováním úvěru vynaloženy.

Mohu úvěr předčasně doplatit? Jaké jsou podmínky?

Předčasné doplacení celého úvěru je možné, a to kdykoli v průběhu trvání smlouvy, třeba i za měsíc! V takovém případě Vám bude účtován úrok pouze k měsíci doplacení. Úroky za zbývající období klient neplatí ani jejich část. Při předčasném doplacení je poplatek 1 % z poskytnuté výše úvěru.

Mohu si úvěrovou přečíst předem?

Toto pokládáme za samozřejmé! Jakmile bude úvěr schválený úvěrovou i zástavní smlouvu Vám naskenujeme a v příloze emailu odešleme na Váš email. Smlouvy můžete ukázat právnímu zástupci nebo rodinným příslušníkům. Na prostudování smluv dostanete dostatek času.

Musím prokazovat na co peníze použiju?

Nemusíte. U našich úvěrů se neprokazuje účel, pro který jsou peníze čerpány. Peníze můžete použít naprosto na cokoliv potřebujete (rekonstrukci, jakýkoliv nákup, financování dovolené apod.)

Jaký mi dokážete nabídnout úrok?

Svým klientům dokážeme nabídnout úrokovou sazbu od 4,9 % p.a. Úroková sazba se u každého našeho finančního produktu liší. Nikdy ale nepřekročíme hranici úrokové sazby 11 % p.a.

Mohu ručit nemovitosti třetí osoby?

Ano. Vždy můžete úvěr zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby, která Vám k tomu dá svůj souhlas. Osoba, která Vám dovolí úvěr zajistit svou nemovitostí bude pouze zástavce, tudíž nebude uvedena na úvěrové smlouvě.