Efektivní zastavení exekuce

Bysosfinance@profiweb.cz

Efektivní zastavení exekuce

Zastavení exekuce je velmi častý požadavek našich klientů. Není to tak jednoduché, ale za určitých okolností je zastavení exekuce možné. Pokud exekuce klienta není vyšší, jak 50 % z hodnoty jeho nemovitosti dokážeme exekuci zastavit. V tomto případě je exekuce zastavena vždy do 7 dnů.

Pokud je klient předlužený nebo nemá nemovitost, kterou by nebankovní úvěr na vyplacení exekucí zajistil, nemáme pro něj bohužel kloudné řešení. V této tíživé finanční situaci Vám mohou pomoci pouze společnosti typu abivia.cz, které se zabývají rychlým oddlužením (insolvencí).

Jaký je postup, když exekuce lze zastavit úvěrem?

Na základě plné moci za Vás převezmeme veškeré jednání s exekutorskými úřady a samotnými exekutory. Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám vyjednáme rozumné podmínky o zastavení exekuce.

Následně si necháme vystavit od exekutorského úřadu dokument o vyčíslení dlužné částky ke konci následujícího měsíce a vyplatíme požadovanou sumu na účet exekutorského úřadu. Pokud není exekuce starší 30 dnů výši exekuce dokážeme snížit o 50 % na exekučních nákladech. Podmínkou této slevy je uhradit exekuce takzvaným dobrovolným plněním. Každý klient má na to pouze 30 dnů a doba začíná běžet převzetím dopisu.

Jakmile exekutorský úřad obdrží požadovanou finanční částku, proběhne definitivní zastavení exekuce. Následně proběhne i vymazáni exekuce na listu vlastnictví dané nemovitosti.

ZDARMA – posouzení i vyřízení úvěru
ZDARMA – správa a vedení úvěrového účtu
ZDARMA –  odložení splátek o 3 měsíce
ZDARMA –  neomezené mimořádné splátky
Roční úrok 10,95 % – pokud klient včas splácí, sníží se na 6,95 % p.a.
Poplatek 1 %  z úvěru –  při předčasném doplacení úvěru

Předčtěte si více informací o úvěru na vyplacení exekuce. Nebo u nás vyplňte nezávaznou žádost o úvěr a my zdarma připravíme řešení přímo pro Vás.

ZAŽÁDAT O ÚVĚR

Důležité: Svým klientům vždy doporučujeme ať nic neodkládají a své nepříjemné problémy ihned řeší. Pokud svůj finanční problém budete odkládat může se stát, že pomocí nebankovního úvěru už vyřešit nepůjde.

About the Author

sosfinance@profiweb.cz administrator