Prověřené nebankovní úvěry

Bysosfinance@profiweb.cz

Prověřené nebankovní úvěry

Poskytujeme nebankovní půjčky, úvěry a hypotéky se zástavou nemovitosti. U nás vám půjčíme opravdu na cokoliv potřebujete. Zažádejte si!   Na základě vyplněné žádosti o úvěr Vám zavoláme na naše náklady do 24 hodin.

Nekontrolujeme registry (BRKI, NRKI, SOLUS)

Jakmile posuzujeme žádost o nebankovní úvěr nenahlížíme do bankovních a nebankovních registrů dlužníků. Oproti bankám dáváme možnost získat úvěr i klientům, kteří dříve měli problém se splácením svých závazků.


Neprokazujete svůj měsíční příjem (stačí nám Vaše četné slovo)

Další výhodou, kterou disponujeme při posuzování žádosti o úvěr je samozřejmě, že nechceme po svých klientech prokázat jejich měsíční příjem. Stačí nám pouze podepsat čestné prohlášení, že máte dostačující příjem na splácení úvěru.


Nepodepisujete notářský zápis, rozhodčí doložku ani směnku

Po svých klientech v žádném případě nechceme, aby podepisovali tyto dokumenty. Jedná se o dokumenty, které by mohli ohrozit jejich nemovitost v případě, že by svůj závazek řádně nespláceli.

Žádné poplatky předem ani skryté poplatky

U nás neplatíte žádný vstupní poplatek za vyřízení úvěru. Nebudete mít ani žádné skryté poplatky v úvěrových smlouvách to Vám garantujeme! Úvěrové smlouvy Vám navíc vždy zašleme nejdříve k prostudování. Vše můžete projít s právními zástupci nebo rodinnými příslušníky.


Úvěr Vám nezesplatníme po prvním zaváhání!

Nejsme společnost, která by Vám úvěr zasplatnila hned po prvním zaváhání. Pokud se dostanete do situace, že nebudete moci zaslat splátku – informujte nás. Splátky Vám dokážeme odložit až na 3 následující měsíce.

Mate-li nějaký další dotaz k našim nebankovním úvěrům koukněte se na stránku dotazy našich klientů. Na této stránce najdete odpovědi na nejčastější dotazy. Můžete nám napsat i vlastní dotaz pomocí kontaktního formuláře.

About the Author

sosfinance@profiweb.cz administrator