Informace o SOS Finance

SOS Finance dlouhodobě poskytuje úvěry se zástavou nemovitosti a podnikatelské úvěry. Na finančním trhu působíme již od roku 2004 a máme za sebou tisíce spokojených klientů. Od začátku naší existence se snažíme být prvním řešením Vašich finančních potřeb, a to když Vám banka odmítne pomoci.

Záleží nám na klientech. Snažíme se Vám pomáhat! Při poskytování nebankovních úvěrů nás vždy prioritně zajímá spokojenost klienta s naší službou i nabízeným finančním produktem. Díky naší flexibilitě dokážeme vše přizpůsobit Vašim představám.Našim cílem není konkurovat bankám, ale naslouchat Vašim potřebám a zajistit podobně výhodný úvěr se snadnou dostupností. Několikaleté zkušenosti jsme přenesli do finančních produktů naší společnosti. Jsou jednoduché, srozumitelné a rozhodně férové!

Proč SOS Finance? Našim cílem je pomáháte klientům v těžké finanční situaci, proto jsme potřebovali název, který hned z poslechu bude představovat pomocnou ruku. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Tím zvyšujeme pravděpodobnost vyřízení úvěru a vyřešení rozdílných situací. Mezi naše hlavní výhody patří postupné snižování úrokové sazby, možnost odložení splátek nebo neomezené využívání mimořádných splátek.