O SOS Finance

SOS Finance dlouhodobě poskytuje úvěry se zástavou nemovitosti a podnikatelské úvěry. Na finančním trhu působíme již od roku 2004 a máme za sebou tisíce spokojených klientů. Od začátku naší existence se snažíme být prvním řešením Vašich finančních potřeb, a to když Vám banka odmítne pomoci.

Záleží nám na klientech. Snažíme se Vám pomáhat!

Při poskytování nebankovních úvěrů nás vždy prioritně zajímá spokojenost klienta s naší službou i nabízeným finančním produktem. Díky naší flexibilitě dokážeme vše přizpůsobit Vašim představám.

Našim cílem není konkurovat bankám, ale naslouchat Vašim potřebám a zajistit podobně výhodný úvěr se snadnou dostupností. Několikaleté zkušenosti jsme přenesli do finančních produktů naší společnosti. Jsou jednoduché, srozumitelné a rozhodně férové!

Proč SOS Finance? Našim cílem je pomáháte klientům v těžké finanční situaci, proto jsme potřebovali název, který hned z poslechu bude představovat pomocnou ruku.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Tím zvyšujeme pravděpodobnost vyřízení úvěru a vyřešení rozdílných situací. Mezi naše hlavní výhody patří postupné snižování úrokové sazby, možnost odložení splátek nebo neomezené využívání mimořádných splátek.

sos_finance_milena_stasakova

Nebojíme se inovací, a proto každý rok přinášíme na nebankovní trh ještě výhodnější financování pro budoucí i současné klienty. V SOS Finance se setkáte s týmem profesionálů, kteří rozumí své práci a pomohou Vám vyřešit Vaší složitou finanční situaci.

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás telefonicky kontaktovat, rádi Vám na veškeré dotazy ihned odpovíme. Můžete také využít náš kontaktní formulář, odpověď Vám do 24 hodin přijde na email.