Postup vyřízení úvěru

V prvním telefonátu Vás vždy náš poradce seznámí s postupem vyřízení úvěru. Tato stránka slouží pouze jako přehled, který si sami kdykoliv projít a seznámit se s ním podrobně. Nic před vámi neskrýváme, naopak chceme, abyste přesně věděli, jak u nás vyřízení nebankovního úvěru probíhá. Přečtěte si postupně každý krok..

1. Krok – Vyplňte formulář

Vyplňte základní údaje v naší nezávazné žádosti o úvěr. Nechceme po Vás žádné citlivé údaje jako číslo OP apod..
Pokud jste nenašli nějakou kolonku, která se týká Vaší situace, nevadí, na konci formuláře je prostor pro poznámky.

2. Krok – Zavoláme Vám

Telefonicky Vám zavolá náš úvěrový specialista na Vámi uvedené telefonní číslo. Probere s Vámi Vaší situaci, nabídne nejvýhodnější produkt, vysvětlí podmínky úvěru a podklady k vyřízení úvěru. Zároveň Vám budou zaslány e-maily s podmínkami Vámi vybraného úvěru a podklady pro vyřízení úvěru.

3. Krok – Připravte si podklady

Připravíte si podklady pro vyřízení úvěru a zašlete nám je na e-mail uvery@sosfinance.cz nebo můžete využít služeb na uschovna.cz (při objemnějším množství doporučujeme). Podrobný seznam podkladů pro vyřízení úvěru, půjčky či hypotéky naleznete ZDE…

4. Krok – Vyplníme společně žádost o úvěr

Podklady zpracujeme, předpřipravíme žádost o úvěr a zavoláme Vám. Společně doplníme žádost o úvěr. Následně žádost o úvěr, půjčku či hypotéku za Vás společně s podklady předáme ke schválení.

5. Krok – Odhad nemovitosti

Pokud je úvěr před schválen, bude Vás kontaktovat investor a ověří si s vámi údaje, zároveň se domluvíte na termínu návštěvy s odhadcem. Odhad předem neplatíte, bude Vám stržen až z fyzicky vyplaceného úvěru.

6. Krok – Podpis úvěrové smlouvy

Po vypracování odhadu, je Vám úvěr schválen. Investor Vás bude telefonicky kontaktovat, potvrdí Vám výši úvěru, popř. nabídne i jiné možnosti. Pokud bude potřeba, sdělí Vám seznam doplňujících potřebných podkladu a domluví se s Vámi na termínu a místě podpisu úvěrové smlouvy. Buď přijedete vy za investorem, nebo investor za vámi, je možné se třeba sejít i napůl cesty. Podepsanou úvěrovou smlouvu a zástavní smlouvu je nutné v co nejkratší době vložit na Katastr nemovitostí.

7. Krok – Čerpání úvěru

Jakmile je úvěrová smlouva zapsána v Katastru nemovitostí, odcházejí vám peníze na vámi zvolený bankovní účet. V případě stávající zástavy či exekuce, nejprve jsou vyplaceny dlužné částky věřitelům a zbývající část odchází na vámi zvolený bankovní účet.