Naše projekty

projekt1-PNZ

Pujckanazastavu.cz od 50 tis. Kč do 3 mil. Kč

Půjčka na zástavu je náš nejžádanější produkt, který je poskytovaný pouze se zástavou nemovitosti v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby, která k tomu dá svůj souhlas. Tento produkt se poskytuje do 50 % tržní hodnoty zastavěné nemovitosti. Půjčit si můžete částku od 50.000 Kč do 3.000.000 Kč se splatností 5 až 20 let.

Úroková sazba je pevně stanovená na 10,95 % p.a. Úroková sazba se mění pouze v případě, že klient řádně splácí a to směrem dolu. Při řádném splácení půjčky na zástavu můžete získat úrokovou sazbu až 6,95 % p.a. Jedná se o stejnou úrokovou sazbu, jako nabízejí bankovní instituce. Bonus v podobně nižších měsíčních splátek platí pro všechny klienty.

Další výhody tohoto produktu je možnost předčasného doplacení kdykoli a neomezená možnost mimořádných splátek, které jsou navíc úročené 3 % p.a. Vyřízení této půjčky trvá přibližně 7 až 10 pracovních dní. Poskytnuté finanční prostředky, můžete použit, na cokoliv potřebujete (rekonstrukci nemovitosti, konsolidaci půjček, nákup automobilu apod.).