Recenze klientů

Na této stránce jsou uvedeny pouze skutečné recenze některých našich stávajících klientů. Z důvodu ochrany osobních údajů nelze bohužel u recenzí uvést jméno a příjmení klientů. Přečtěte si reference, pokud budete mít dotazy neváhejte nám  zavolat v pracovní dny od 08:00 do 18:00 hodin.


Jan K. (Ústí nad Labem)

Zdravim, upozorňoval jsem vás, že neumím tyhle věci psát. Na jednu stránku to udělám pro vás rád. Pomohli jste nám a my děkujeme za příjemnou zkušenost.


Radek D. (Brno)

Velice si vážím vaší pomoci, pochopení i přístupu. Všichni víme, že do problému jsem se nedostal vlastní vinou, ale blbostí mojí manželky. Po prvním telefonátu jsem všemu co mi bylo řečeno nevěřil, nedělal jsem si iluze, že by mi někdo chtěl opravdu pomoci. Po neustálých telefonátech a schopnému vyřizování jste mě mile vyvedli z omylu. Jsem vděčný za pomoc a jsem rád, že existujte ještě někdo jako vaše společnost.


Michal P. (Kouřim)

Dobrý den, zasílám slíbenou recenzi za skvělou práci. Paní Stašáková hned v prvním telefonátu jste měla pravdu! Ostatní rádoby firmy jen nechtěli mít hodně práce a radši řeknou, že moje situace nejde řešit. Vy jste se mnou byla 3 měsíce, skoro každý den na telefonu a nakonec se vám povedlo žalobu z našeho baráku sundat. Hrozně vám děkuju a doporučuju vás dál.


Jiřina K. (Tábor)

Chci se podělit o svou zkušenost při hledání nebankovního úvěru. Jenom proto, že jsem v minulosti zaplatila párkrát splátky půjček o pár dnů déle, tak jsem zapsaná v registrech. Když jsem zkusila v bankách zažádat konsolidaci hned mě odmítli, prý nemám dostatek bonity. Zkusila jsem několik zprostředkovatelů, kteří mi slibovali, že vše vyřídí rychle a kolikrát mi ani nikdo nezavolal. Kolegyně z práce mi doporučila tuhle firmu. Jednání a celkový přístup byl úplně jiný. Hned od začátku bylo poznat, že chtějí fakt pomoct. Po týdnu jednání s paní Stašákovou mi byla konsolidace vyřízena. Proto vřele doporučuji jejich služby.


Viktor T. (Praha)

Dobrý den, chtěl bych touhle cestou poděkovat firmě SOS Finance z Prahy. Pomohli mi v těžké životní situaci. Jiné finanční ústavy a společnosti vyjádřily negativní postoj k vyřízení mojí situace. S vyřizováním jsem byl velmi spokojený.


Petr H. (Mělník)

Celý proces vyřízení probíhal rychle a přesně dle dohody. Všechny podklady byly vždy včas připraveny. Každý termín, který jsem si stanovil, byl dodržen zcela bez problému. I přes to, že můj případ byl složitý, vše vyřešili k úplné spokojenosti. Proto byla navázaná i další spolupráce.


 Iveta H. (Dobříš)

Dříve jsme se dostali s manželem do finančních problémů, měli jsme několik exekucí a hrozila nám dražba. Urgentně jsme hledali finanční řešení, které bude na úrovni. Našli jsme firmu SOS Finance, kterým jsme na rovinu řekli, že chceme osobní setkání. Hned druhý den u nás byla paní, která si udělala kopie exekucí a vzala si plnou moc na jednání s exekutory. Následující den poslala nabídku, kterou jsme nečekali, podmínky výborné. Do týdne byla naše záležitost vyřízena a nyní nám chybí už jen 2 roky splácet a jsme bez závazků. S manželem jsme této společnosti moc vděčný.


Daniel S. (Litoměřice)

Dobrý den paní Stašáková, děkuji Vám za vyřízení úvěru. Již jsem provedl rekonstrukci garáže a venkovního příjezdu. Líbil se mi Váš lidský přístup a pochopení. Proto Vás doporučuji dále..