Spolupráce s námi

Jste s našimi službami spokojený? Máte ve svém okolí lidi, kteří uvažují o nebankovním úvěru či půjčce? Využijte možnosti zajímavého přivýdělku z domu. Vaše práce bude spočívat v tom, že nám budete doporučovat klienty, kteří mají zájem o úvěr. Pokud klientovi bude úvěr vyřízený náleží Vám provize.

Nabízíme spolupráci ve dvou možnostech:

  • Tipař (doporučení na klienta)
  • Obchodní zástupce (doporučení a zpracování klienta včetně podkladů)

Obě možnosti spolupráce Vám níže krátce popíšeme. Pokud budete chtít o spolupráci podrobnější informace neváhejte nás telefonicky kontaktovat na čísle +420 724 824 735 nebo vyplňte formulář a my Vám zavoláme sami.

Spolupracujte s námi jako tipař

Předmětem tipařské činnosti je zaslat nám pouze kontaktní údaje na klienta, o kterém víte, že má zájem o nebankovní úvěr, půjčku či hypotéku. Obchod s klientem realizujeme sami. Pokud klientovi bude úspěšně vyřízen finanční produkt, který si zvolil, automaticky Vám vyplatíme provizi.


Spolupracujte s námi jako obchodní zástupce

Předmětem činnosti obchodního zástupce je zaslat nám kontaktní údaje na klienta + získat od klienta veškeré podklady, které pro vyřízení úvěru potřebujeme. Díky tomu, že získáte podklady náleží Vám vyšší provize, než tipaři. Po předání podkladů obchod s klientem realizujeme sami. Pokud klientovi bude úspěšně vyřízen finanční produkt, který si zvolil, automaticky Vám vyplatíme provizi.