Spolupracujte s námi

Jste s našimi službami spokojený? Máte ve svém okolí lidi, kteří uvažují o nebankovním úvěru či půjčce? Využijte možnosti zajímavého přivýdělku z domu. Vaše práce bude spočívat v tom, že nám budete doporučovat klienty, kteří mají zájem o úvěr. Pokud klientovi bude úvěr vyřízený náleží Vám provize.

Spolupracujte s námi jako tipař

Předmětem tipařské činnosti je zaslat nám pouze kontaktní údaje na klienta, o kterém víte, že má zájem o nebankovní úvěr, půjčku či hypotéku. Obchod s klientem realizujeme sami. Pokud klientovi bude úspěšně vyřízen finanční produkt, který si zvolil, automaticky Vám vyplatíme provizi. V případě zájmu o spolupráci, nás neváhejte kontaktovat.

Spolupracujte s námi jako obchodní zástupce

Předmětem činnosti obchodního zástupce je zaslat nám kontaktní údaje na klienta + získat od klienta veškeré podklady, které pro vyřízení úvěru potřebujeme. Díky tomu, že získáte podklady náleží Vám vyšší provize, než tipaři. Po předání podkladů obchod s klientem realizujeme sami. Pokud klientovi bude úspěšně vyřízen finanční produkt, který si zvolil, automaticky Vám vyplatíme provizi. V případě zájmu o spolupráci, nás neváhejte telefonicky kontaktovat.

(Pondělí – Pátek)

od 08:00 do 18:00

Zavolejte nám na:

+420 724 824 735

Napište nám na:

uvery@sosfinance.cz