Odhad nemovitosti

Při zpracování žádosti o nebankovní úvěr ručený nemovitostí je vždy nutné znát aktuální hodnotu nemovitosti. Podle odhadu nemovitosti se odvíjí možnost poskytnutí úvěru. Abychom vždy zjistili, zda jsme úvěr schopni vyřídit, nabízíme klientům SOS Finance skutečný odhad ceny nemovitosti zdarma. S odhadem Vás v telefonátu vždy seznámí náš úvěrový specialista. Pokud si klient vyžádá odhad k náhledu, poradce mu jej zdarma zašle na emailovou adresu. Odhad vyhotovený poradcem bude použit také na předběžné posouzení investorovi (poskytovateli úvěru). Využijte našich služeb a získejte bezpečný nebankovní úvěr.

Odkud jsou data z odhadu nemovitosti získávány?

On-line odhad nemovitosti nám zajišťuje zakoupená služba www.cenovamapa.cz. Většina dat z on-line odhadu byla pořízena od Katastru nemovitostí a čerpá z kupních smluv, kde jsou uvedeny skutečné prodejní ceny nemovitostí.

V praxi to vypadá tak, že náš úvěrový specialista se v telefonátu klienta zeptá na adresu nemovitosti. Následně bude adresa zanesena do systému, který podle velikosti, lokality a stavu nemovitosti srovná 3 prodané a nejvíce odpovídající nemovitosti. Systém porovnává cenu nemovitosti podle tří prodaných nemovitostí za posledních 24 – 6 měsíců. To znamená, že odhad nemovitosti bude opravdu aktuální.

Komu odhad nemovitosti nabízíme?

Služba on-line odhad nemovitosti je určen pouze pro klienty SOS Finance. To znamená pro klienty, kteří vyplnili nezávaznou žádost o úvěr nebo se zájem o úvěr zavolali linku úvěrového oddělené dle kontaktu.