Zkušenosti klientů

Přečtěte si reálné zkušenosti našich klientů s finančními produkty.
Máte zkušenost s našimi službami a finančními produkty? Budeme rádi
za zpětnou vazbu od stávajících klientů. Neváhejte nás kontaktovat.

Petr H, Praha

Konsolidace půjček

Krásný den, jinak než touhle formou nemam možnost poděkovat. V těžké době najít pomoc není lehké. Já svou pomoc našel ve vás, a proto děkuji za pohotové vyřešení problému.Ve světě je chaos kvůli viru Covid-19 a banka se vykašle na klienta, který je u nich přes 20 let! Přiznám se, že jsem se štítil nebankovního sektoru. Následně jsem však byl mile překvapen profesionalitou a způsobem jednání. Jsem spokojený s výsledkem vaší práce a doporučím služby SOS Finance dalším lidem.

Natálie Z, Trutnov

Úvěr pro podnikatele

Milý a mladý finanční poradce na svém místě mi všechno důkladně a do detailu vysvětlil. Byla mi dopředu zaslána smlouva a na základě mé žádosti i právní rozbor smlouvy. Vše probíhalo naprosto v pořádku. Servis, profesionalita a ochota. Děkuji vám za spolupráci a podpoře v podnikání. Budu se těšit na případnou další spolupráci. 

Renata H, Benešov

Konsolidace půjček

Dobrý den paní Stašáková, chtěla bych Vám velmi poděkovat za vyřízení úvěru. Moc děkuji za Vaši ochotu a trpělivost. Náš případ nebyl nejjednodušší a dotažení do zdárného konce byl pro nás jako zázrak. Konečně si oddychnu od všech splátek a budu splácet jednu a mnohem levnější. Přeji Vám spokojené klienty jako jsem byla já.

Ondřej S, Praha

Vyplacení exekucí

Děkuji této společnosti, ještě jednou děkuji, i když to bude asi málo, za to co pro mě a mou rodinu udělala vaše firma. Snad bude stačit, že vás budu doporučovat každému člověku ve finanční tísni. To co mi bylo slíbeno, to jste splnili a ještě o něco více.

Dana D, Olomouc

Úvěr pro podnikatele

Ještě jednou bych chtěla poděkovat celému týmu sos finance. Neuvěřitelná ochota pracovat o víkendu a snažit se realizovat mé požadavky. Jsem ráda, že jsem našla dlouhodobého partnera, který mi pomůže financovat mé projekty. Chválím Vaší práci a doporučím Vás dál.

Jan K, Ústí nad Labem

Refinancování úvěru

Zdravim, upozorňoval jsem vás, že neumím tyhle věci psát. Na jednu stránku to udělám pro vás rád. Pomohli jste nám a my děkujeme za příjemnou zkušenost.

Viktor T, Praha

Vyplacení exekuce

Dobrý den, chtěl bych touhle cestou poděkovat firmě SOS Finance z Prahy. Pomohli mi v těžké životní situaci. Jiné finanční ústavy a společnosti vyjádřily negativní postoj k vyřízení mojí situace. S vyřizováním jsem byl velmi spokojený.

Michal P, Kouřim

Vyplacení exekucí

Dobrý den, zasílám slíbenou recenzi za skvělou práci. Paní Stašáková hned v prvním telefonátu jste měla pravdu! Ostatní rádoby firmy jen nechtěli mít hodně práce a radši řeknou, že moje situace nejde řešit. Vy jste se mnou byla 3 měsíce, skoro každý den na telefonu a nakonec se vám povedlo žalobu z našeho baráku sundat. Hrozně vám děkuju a doporučuju vás dál.

Jiřina K, Brno

Konsolidace půjček

Chci se podělit o svou zkušenost při hledání nebankovního úvěru. Jenom proto, že jsem v minulosti zaplatila párkrát splátky půjček o pár dnů déle, tak jsem zapsaná v registrech. Když jsem zkusila v bankách zažádat konsolidaci hned mě odmítli, prý nemám dostatek bonity. Zkusila jsem několik zprostředkovatelů, kteří mi slibovali, že vše vyřídí rychle a kolikrát mi ani nikdo nezavolal. Kolegyně z práce mi doporučila tuhle firmu. Jednání a celkový přístup byl úplně jiný. Hned od začátku bylo poznat, že chtějí fakt pomoct. Po týdnu jednání s paní Stašákovou mi byla konsolidace vyřízena. Proto vřele doporučuji jejich služby.

Radek D, Brno

Úvěr se zástavou

Velice si vážím vaší pomoci, pochopení i přístupu. Všichni víme, že do problému jsem se nedostal vlastní vinou, ale blbostí mojí manželky. Po prvním telefonátu jsem všemu co mi bylo řečeno nevěřil, nedělal jsem si iluze, že by mi někdo chtěl opravdu pomoci. Po neustálých telefonátech a schopnému vyřizování jste mě mile vyvedli z omylu. Jsem vděčný za pomoc a jsem rád, že existujte ještě někdo jako vaše společnost.

Petr H, Mělník

Úvěr pro podnikatele

Celý proces vyřízení probíhal rychle a přesně dle dohody. Všechny podklady byly vždy včas připraveny. Každý termín, který jsem si stanovil, byl dodržen zcela bez problému. I přes to, že můj případ byl složitý, vše vyřešili k úplné spokojenosti. Proto byla navázaná i další spolupráce.

Iveta H, Dobříš

Vyplacení exekucí

Dříve jsme se dostali s manželem do finančních problémů, měli jsme několik exekucí a hrozila nám dražba. Urgentně jsme hledali finanční řešení, které bude na úrovni. Našli jsme firmu SOS Finance, kterým jsme na rovinu řekli, že chceme osobní setkání. Hned druhý den u nás byla paní, která si udělala kopie exekucí a vzala si plnou moc na jednání s exekutory. Následující den poslala nabídku, kterou jsme nečekali, podmínky výborné. Do týdne byla naše záležitost vyřízena a nyní nám chybí už jen 2 roky splácet a jsme bez závazků. S manželem jsme této společnosti moc vděční.