Postup pro vyřízení úvěru u SOS Finance

Přečtěte si podrobný popis postupu pro vyřízení úvěru. Ke každému klientovi přistupujeme profesionálně a individuálně. Jsme si vědomi, že většina klienta velmi spěchá na vyřízení úvěru, a proto se snažíme vždy maximálně maximálně zrychlit procesy k vyřízení. Našim cílem je spokojený klient.

1 krok - vyplňte nezávaznou žádost o úvěr

Vyplňte základní údaje v naší nezávazné žádosti o úvěr. Nechceme po Vás žádné citlivé údaje jako číslo OP apod. Pokud jste nenašli nějakou kolonku, která se týká Vaší situace, nevadí, na konci formuláře je prostor pro poznámky.

2 krok - budeme vás telefonicky kontaktovat

Telefonicky Vám zavolá náš úvěrový specialista na Vámi uvedené telefonní číslo. Probere s Vámi Vaší situaci, nabídne nejvýhodnější produkt, vysvětlí podmínky úvěru a podklady k vyřízení úvěru. Zároveň Vám budou zaslány e-maily s podmínkami Vámi vybraného úvěru a podklady pro vyřízení úvěru.

3 krok - dodáte podklady pro vyřízení úvěru

Připravíte si podklady pro vyřízení úvěru a zašlete nám je na e-mail uvery@sosfinance.cz nebo můžete využít uschovna.cz. Pro schválení úvěru od klienta potřebujeme zaslat pouze fotografie nemovitosti exteriéru a interiéru (včetně koupelny a WC). Fotografie nemovitosti jsou požadovány k vyhotovení předběžného odhadu nemovitosti. 

4 krok - proběhne schválení nebankovního úvěru

Na základě dodaných podkladu proběhne schválení úvěru do 48 hodin. Následně se s klientem telefonicky spojíme a prezentujeme nabídku. Na konci telefonického hovoru bude klientovi odeslána nabídka na email s návrhem smlouvy k prostudování.

5 krok - domluvíte termín a čas podpisu smlouvy

Pokud se klient rozhodne nabídku úvěru využit ihned klienta informujeme o nejbližším možném termínu podpisu smlouvy. Samozřejmě jsme schopni se klientovi podle potřeb přizpůsobit termínově i časově. K podpisu smlouvy klient nemusí nikam jezdit. Přijedeme za klientem na naše náklady.

6 krok - podpis úvěrové smlouvy a vyplacení úvěru

S klientem podepíšeme úvěrovou smlouvu a následně společně vložíme vklad zástavního práva do Katastru nemovitostí. Následně proběhne vyplacení financí na bankovní účet. Buď formou express do 3 dní od podpisu smlouvy, nebo standardním způsobem po zápisu zástavního práva.