Postup pro vyřízení úvěru

Přečtěte si podrobný popis postupu pro vyřízení úvěru. Ke každému klientovi přistupujeme profesionálně a individuálně. Uvědomujeme si, že většina klientů potřebuje úvěr rychle, a proto se snažíme maximálně urychlit všechny procesy. Naším cílem je spokojený klient.

1) Vyplňte nezávaznou žádost o úvěr

Vyplňte základní údaje v naší nezávazné žádosti o úvěr. Nepožadujeme žádné citlivé údaje, jako je číslo občanského průkazu apod. Na konci formuláře je prostor pro poznámky. Můžete nám popsat více požadavek nebo svou finační situaci.

2) Budeme vás telefonicky kontaktovat

Náš úvěrový specialista Vás bude kontaktovat na Vámi uvedené telefonní číslo. Probere s Vámi Vaši situaci, nabídne nejvýhodnější produkt, vysvětlí podmínky úvěru a poskytne potřebné podklady k jeho vyřízení. Zároveň Vám zašleme e-maily s podmínkami vybraného úvěru a dalšími potřebnými informacemi.

3) Dodáte podklady pro vyřízení úvěru

Připravte si veškeré podklady pro vyřízení úvěru. Pro schválení úvěru od Vás potřebujeme zaslat pouze fotografie nemovitosti, a to jak exteriéru, tak interiéru (včetně koupelny a WC). Tyto fotografie jsou nezbytné pro provedení předběžného odhadu nemovitosti. Tento krok je klíčový pro efektivní a přesné posouzení hodnoty nemovitosti, což nám umožní nabídnout Vám co nejvýhodnější podmínky úvěru. Podklady je možné zaslat na email uvery@sosfinance.cz.

4) Proběhne schválení nebankovního úvěru

Na základě dodaných podkladů proběhne schválení úvěru do 48 hodin. Poté se s Vámi telefonicky spojíme a představíme Vám nabídku. Na konci hovoru Vám zašleme e-mailem nabídku s návrhem smlouvy k prostudování.

5) Domluvíme si termín a čas podpisu smlouvy

Pokud se klient rozhodne nabídku úvěru využít, ihned jej informujeme o nejbližším možném termínu podpisu smlouvy. Samozřejmě jsme schopni se klientovi přizpůsobit termínově i časově podle jeho potřeb. K podpisu smlouvy nemusí klient nikam jezdit, protože za ním přijedeme na naše náklady.

6) Podpis úvěrové smlouvy a vyplacení úvěru

S klientem podepíšeme úvěrovou smlouvu a následně společně vložíme vklad zástavního práva do Katastru nemovitostí. Poté proběhne vyplacení financí na bankovní účet, buď formou express (v den podpisu), nebo standardním způsobem po zápisu zástavního práva.

Potřebujete více informací?

PORADÍME VÁM NA TELEFONU

+420 777 846 662 

POŠLETE NEZÁVAZNOU ŽÁDOST O ÚVĚR

VYŘÍZENÍ KROK ZA KROKEM