Postup vyřízení úvěru

V prvním telefonátu Vás vždy náš poradce seznámí s postupem vyřízení úvěru. Tato stránka slouží pouze jako přehled, který si sami kdykoliv projít a seznámit se s ním podrobně. Nic před vámi neskrýváme, naopak chceme, abyste přesně věděli, jak u nás vyřízení nebankovního úvěru probíhá. Přečtěte si postupně každý krok..

1. Vyplňte nezávaznou žádost o úvěr

Vyplňte základní údaje v naší nezávazné žádosti o úvěr. Nechceme po Vás žádné citlivé údaje jako číslo OP apod..
Pokud jste nenašli nějakou kolonku, která se týká Vaší situace, nevadí, na konci formuláře je prostor pro poznámky.


2. Budeme Vás telefonicky kontaktovat

Telefonicky Vám zavolá náš úvěrový specialista na Vámi uvedené telefonní číslo. Probere s Vámi Vaší situaci, nabídne nejvýhodnější produkt, vysvětlí podmínky úvěru a podklady k vyřízení úvěru. Zároveň Vám budou zaslány e-maily s podmínkami Vámi vybraného úvěru a podklady pro vyřízení úvěru.


3. Dodáte podklady pro vyřízení úvěru

Připravíte si podklady pro vyřízení úvěru a zašlete nám je na e-mail uvery@sosfinance.cz nebo můžete využít služeb na uschovna.cz (při objemnějším množství doporučujeme). Podrobný seznam podkladů pro vyřízení úvěru, půjčky či hypotéky naleznete ZDE…


4. Vyplníme společně žádost o úvěr

Podklady zpracujeme, předpřipravíme žádost  nebankovní úvěr. Společně případně doplníme do žádosti konkrétní údaje. Následně žádost o nebankovní úvěr úvěr předáme ke schválení.


5. Pošleme za Vámi odhadce

Pokud je úvěr před schválen, bude Vás kontaktovat investor a ověří si vyplněné údaje v žádosti, zároveň se domluvíte na termínu schůzky s odhadcem. Odhad předem neplatíte, bude Vám stržen až z vyplaceného úvěru.


6. Podpis úvěrové smlouvy

Po vypracování odhadu, je Vám úvěr schválen. Investor Vás bude telefonicky kontaktovat, potvrdí Vám výši úvěru, popř. nabídne i jiné možnosti. Pokud bude potřeba, sdělí Vám seznam doplňujících potřebných podkladu a domluví se s Vámi na termínu a místě podpisu úvěrové smlouvy. Buď přijedete vy za investorem, nebo investor za vámi, je možné se třeba sejít i napůl cesty. Následně podepsanou úvěrovou smlouvu a zástavní smlouvu je nutné v co nejkratší době vložit na Katastr nemovitostí.


7. Vyplácíme finance ihned po podpisu

Jakmile je podepsána úvěrová smlouva, odcházejí vám peníze na vámi zvolený bankovní účet. V případě stávající zástavy či exekuce, nejprve jsou vyplaceny dlužné částky věřitelům a zbývající část odchází na vámi zvolený bankovní účet.

(Pondělí – Pátek)

od 08:00 do 18:00

Zavolejte nám na:

+420 724 824 735

Napište nám na:

uvery@sosfinance.cz